Favoriidi vastu jõud ei hakanud!

Posted on juuli 21, 2017

Rahvaliiga mängud ületasid täna meie jaoks ekvaatori. Oma neljanda mängu pidasime favoriidi SK Räpina vastu. Mõlema võistkonna nõusolekul, otsustasime mõlemad mängud teha Tilsi staadionil ja mängida tavajalgpallile kohaselt 11v11. Täna oli Tilsi staadion SK Räpina koduväljakuks.

Kuigi mõlemad meeskonnad tulid täna kohale ainult 12 mängijaga, siis suuremad puudujäägid olid ikkagi meie ridades. Nagu arvata võis, siis mäng kulges SK Räpina taktikepi järgi. Meie võimalused jäid rohkem vasturünnaku olukordadele. Räpina sai kiire avavärava, mida võib nimetada ka kobinaks, aga värav on värav. Autoriks Kaimar Kütt. Poolaeg lõppeski 1:0. Esimesel poolajal pidi väljakult lahkuma nina vigastuse tõttu Räpina kapten Kert Preeden. Hiljem selgus, et ainult ninaluu oligi katki.

Teine poolaeg tekkis ka meil rohkem võimalusi. Kahjuks kukkus Allar ühes rünnaku olukorras kõrgelt selili ja peaga vastu maad, niiet silme eest must. Tuli ta välja vahetada. Kahjuks sai see hetk meile lõplikult saatuslikuks. Mõned minutid hiljem paari minutilise vahega suurendas Gert Tarasov seisu 3:0 peale. 10 minutit enne lõppu suurendas Raiko Kokkmann edu veelgi – 4:0. Kuigi võimalusi oli ka meil, siis sisse need siiski ei läinud. Parim neist tekkis paar minutit enne lõppu, kui vastaste kaitsja söödu väravavahi suunas nägi läbi Davis. Kahjuks see kätte saamine oli kohe pealelöök väravale, kuid väravavaht suutis selle siiski alanurgast tõrjuda. Tuleb tunnistada favoriidi paremust. Kuigi tänased väravad olid mitte kõige võimsamad sooritused, siis öeldakse, et tugevamal ongi alati õnne rohkem ja 4:0 oli tõsiasi.

Rahvaliigas on meil mängida veel 4 mängu, nendest 3 Tilsi staadionil ja 1 Rõngus.

Ootame ikka kõiki mänge vaatama ja ilusaid õhtuid nautima!