Halb mängupilt tagas siiski kohustuslikud 3 punkti !

Posted on juuni 28, 2015

28.juunil saime poolte Rahvaliiga mängudega ühele poole. Külla oli tulnud meile Vastseliina võistkond. Varasemalt polnud me palliplatsil kohtunud, sest neile on see debüüthooajaks. Vastaste võistkond koosneb väga noortest palluritest. Vastseliina oli enne tänast mänginud 4 mängu ja paraku kõik kaotanud. Tegemist oli siiski grupi audsaideriga. Arvestades varasemaid hooaegu, siis võis arvata, et meie jaoks tuleb kõigele vaatamata väga raske mäng. Paraku meie meeskond ei oska väljakul domineerivam võistkond olla. Meie head mängud tulevad alati endast tugevamate vastu.

Mäng algas suhteliselt siia-sinna pallivahetustega. Meil oli väga palju võimalusi esimesel pooolajal. Pall käis vähemalt kahel korral värava põiklatis, mitmeid kordi saadeti pall „Kuubale“, aga väravasse see kahjuks ei jõudnud. Vastastel palju ohtlikke momente polnud, aga siiski olid nemad esimesed, kes skoori avasid. Esimese värava olukorra suutsid 38.minutil kaitsjad elimineerida, aga 20 meetrilt teele saadetud kaarpalli ei suutnud tõrjuda ka meie supperväravavaht Allar. Poolaeg lõppeski seisul 0:1 vastaste kasuks.

Paraku mida aeg edasi, siis meie meeste närvisüsteem hakkas üles ütlema. Omavahel vaieldi (seda ka kohati õigustatult, sest kokkulepitud asju ei suudetud teha), hakati lahmima suvaliselt ja tundus, et asi võtabki kõige halvema pöörde. Vastastel teisel poolajal siiski midagi erilist enam korraldada ei õnnestunud.

56.minutil saime siiski suuremad pinged maha, kui Üllari väga hea diagonaalsöödu tulemusena sai Davis minna üks-ühele väravavahiga ja ka olukorra realiseeris. Seisuks 1:1 ja meie mäng hakkas kohe muutuma. Suutsime vastasele panna peale pressi, kus neil tekkis raskusi palli üle poole toimetamisega. Väga mitmeid võimalusi ei suutnud me taas realiseerida. Lõpuks meie seisev megaründetäht Gunnar suutis ääretsenderduse omaks võtta ja 72.minutil oma tugeva „aeg luubis“ löögi maast veeretada kõigile kaitsjatele ja ka väravavahile püüdmatult vasakule alla nurka veeretada – seisuks 2:1. Järgnevad minutid olid juba meie mängida. 78.minutil suurendas edu Tamur ja paar minutit hiljem tõstis Davis palli sööduga üle kaitse Üllarile, kes seekord suutis selle ka väravavahist mööda saata. Seisuga 4:1 mäng ka lõppes, kuigi meie meestel oli võimalusi veel mitmeid, aga paraku selline on meie meeskond, kes väga palju väravaid ei löö. Kõige halva juures oli täna positiivne see, et teenisime kohustuslikud 3 punkti. Au ja kiitus vastaste väravavahile, kes vaatamata oma kasvule oli tõeliseks pinnuks meie ründajatele. Tänane mäng jäi viimaseks sellel hooajal Randole ja Taurile, kes lähevad ennast järgmiseks hooajaks treenima Kaitseväkke. Edu neile ja proovime ilma nendeta jätkata võitude rada!

Ees ootab veel 4 mängu. Meie alagrupi liidrina jätkavad endiselt JK Pedajamäe 12punktiga ja nende kannul Lootos FCR 9 punktiga. Fännid külastage ikka FB lehte ja saate teada meie järgmistest tegemistest. Tänud kõigile toetuse eest!