Hea võitlus, aga napp kaotus!

Posted on juuni 12, 2015

Teine mäng Rahvaliigas toimus taas Tilsi staadionil, küll oli see siiski meie vastaste kodumäng. Taaskord tuli rinda pista oma maakonna tiimiga, seekord võistkond Põlvast – Lootos FCR. Tegu taas noorte jalpallikasvandikega, kes paraku enam meistrivõistlustel ei osale. Sarnane võistkond Räpinaga.

Mäng algaski kergelt vastase domineerimisega. Õnneks saime ka kiirelt mängu sisse ja võimalusi oli mõlemil. Taaskord anname ise vastasele võimalusi. Olime üles võtmas rünnakut ja terve meeskond oli vaikselt jõudnud vastaste poolele, kui täna keskkaitses mänginud Tauri keskjoonelt eksis sööduga ja vastased tulid kohe kiirelt kolm üks olukorraga. Nii Allar kui Sander üritasid veel päästa olukorda, aga tõsiasi ole see, et Eero Sonberg viis Lootose 26.minutil 1:0 juhtima. Korraks viis see meil tuju alla, aga õnneks kosusime kiiresti. Esimene poolaeg olid paremad võimalused vastastel, aga olukordi oli ka meil.

Teine poolaeg võeti jalad kõhu alt välja ja mäng muutus. Võib isegi öelda, et suutsime vastase kohati kerge surve alla panna, aga mida ei tulnud, oli värav. Mitmeid häid võimalusi oli Cristoferil, küll veeres palli posti kõrvalt mööda, küll suutis väravavaht tõrjuda. Samuti oli võimalusi Rainil ja Rait´l, nende võimaluste realiseerimine jäi pigem liigse sättimise taha. Surusime ja surusime, aga kahjuks jäigi täna I-le täpp panemata. Kahjuks teine kaotus ja minimaalse seisuga 0:1. Mäng oli kindlasti parem kui esimene, paraku loevad väravad. Peale seda ühte äpardust võib kõigiga rahule jääda – pingutati lõpuni.

Kaua pole aega nukrutseda, sest teisipäeval 16.juuni sõidame juba Otepääle kus kohtume JK Pedajamäega. Täname taas meie tuliseid fänne tribüünidel!