Hetkeks LIIDRID !!!

Posted on juuni 25, 2013

Täna leidis Tilsi staadionil aset järjekordne mäng Rahvaliigas. Meile olid külla tulnud FC Jupiter Võrumaalt, kellel seni kirjas 2 võitu. Ka meie polnud veel kaotusekibedust tundma pidanud. Oli oodata võrdsete heitlust.

Meeskonna koosseisust niipalju, et taaskord jäid mitmed meie mängumehed viimaste hetkede eluolude muutuste tõttu mängule tulemata. Kui veel hommikul oli tulemas 17/18 mängijat, siis mänguks oli kohal 14.

Mäng algaski võrdselt. Esimesel poolajal suurepäraseid võimalusi polnudki. Meie ohtlikum võimalus oli Davisel, kui ta kaitsjast üle põrkanud palli küünitades väravavahist mööda suunas, mis omakorda ka napilt väravast mööda läks. Raunol oli küll võimalus see veel väravasse lükata, aga ka tema jäi veidi hiljaks. Poolaja lõpus said hoopis vastased väikese surve peale ja oli ka paar ohtlikku võimalust. Meie õnneks jäidki need ainult võimalusteks. Poolaeg 0:0.

Teise poolaja algul pakkusime vastastele viiki! Nemad vastasid, et tänane mäng ei lõpe viiga, keegi võidab, aga kes? Teenisime 51.minutil esimese nurgalöögi. Davis tsenderdas selle kõrge kaarega kasti, kus Allar selle peaga rahulikult väravavahile püüdmatult lõi – 1:0. See andis meie meeskonnale indu ja järgnevad 15-20minutit oli mäng rohkem meie dikteerida. Tekkis erinevaid võimalusi, aga palli väravasse ei saadud. Umbes 70.minutil oli ohtlik moment meie karistusala joonel, kui vastaste mängumees Raul Rebane üritas läbi murda. Õnnetus olukorras tabas Allari jalg meeste puntras vastase kõhtu või külge. Selles segases olukorras oleks võinud kohtunik vabalt ka 11m karistuslöögi määrata, aga seekord oli õnn meie poolel (kordki on ka meie kasuks koduvilet). 80minutil tegid vastased muudatuse, et vahetasid oma väravavahi Ville Tüve väljakumängijaks. Paraku ei toonud see muutust seisus kummagi jaoks. Meil oli veel paar võimalust ja ka vastased said väga ohtlikult peaga ühel korral löögile. Lõpptulemus täna 1:0 meie kasuks. Ei saa mainimata jätta ka seda, et teine järjestikune nullimäng. Tubli! Kiidame ka vastaseid.

Tänane võit on meid turniiritabelis vähemalt hetkeks tõstnud tabeli liidriteks. Meil on küll võrdselt punkte FC Wertykaliga, aga parem väravatevahe annab hetkel eelise meile.

Järgmine kohtumine peaks toimuma taas koduväljakul momendil tabeli autsaideri JK Väimela vastu, neil on kirjas 3 kaotust. Meile see muidugi ei tähenda midagi. Arvestades varasemaid hooaegu, siis meie jaoks on sellised vastased isegi raskemad. Esialgselt sai mäng kokkulepitud 29.juuni kell 17.00, aga see võib veel muutuda.

Igatahes kõik fännid on endiselt oodatud tribüünidele! Neid mahub sinna pea 500.