Hooaeg algas hädise viigiga.

Posted on juuni 5, 2017

Täna sai alguse vist juba 7.Rahvaliiga hooaeg jalgpallis. Esimene mäng kodumurul ja vastaseks Semt & Welg Valgast. Vastaste palvel mängisime pisemal väljakul 7+1 formaadis. Oli eeldada rabedat ja hooaja algusele omast heitlikku mängu.

Mäng algas kohe ehmatustega, kui esmalt Allar väravas ei suutnud palli kinni püüda ja kuidagi veeres see ka jalgade vahelt läbi ja oligi väravas. Kõik see juhtus juba kolmandal minutil. Veidi hiljem tegid kaitsjad valearvestuse ja ei suhelnud omavahel. Selle kasutas ära taas Reimo Rebane, kes lõi ka esimese värava.

Oma debüütmängus vahetusest sekkunud Jaan sai söödu Kaarlilt ja vähendas kaotusseisu – 1:2. Kuigi pall käis mitmeid kordi postis ja oli ka teisi võimalusi, siis poolajaks numbrid ei muutunud.

Teine poolaeg algas veidi innukamalt. Davis söötis kasti Cristoferile, kes seekord ka oma võimaluse realiseeris. Eduseis ei kestnud kaua, kui Rebane juba oma kolmanda värava lõi. Mõnda aega käis pall edasi tagasi. Parim võimalus eduseisu suurendamiseks tekkis vastastel, kui Tauri karistusalas vastast liigse jõuga takistas. Meie õnneks arvas Allar penalti suuna ära ja tõrjus. Mõni hetk hiljem tsenderdas Davis taas kasti, kus Kaarel peaga palli väravasse suunas. 15 minutit enne lõppu oli seis 3:3.

80.minutil tõmmati kastis maha Siim, kes ise ka lööma asus. Paraku ei õnnestunud see kõige paremini ja väravavahil piisas jala liigutamisest, et pall tõrjuda. Viimased minutid möödusid närvilisemalt, aga muutusi enam ei sündinud.

Tänase mängu pildi seisukohalt õiglane viik. Loodetavasti saadakse esimestest värinatest üle ja tuleb ka ilusaid mänge.

Kaua puhata ei saa, sest juba 10.juuni laupäev võõrustame soomlasi maavõistlusmängus. Ootame kõiki kaasa elama.