Hooaeg algas võitlusliku viigiga!

Posted on juuni 8, 2013

8.juunil pidas Laheda SK oma esimese Rahvaliiga mängu võõrsil FC Wertykaliga. Oodata oli põnevat mängu, sest eelmisel aastal suudeti alles viimastel minutitel võit sepitseda.

Meil oli täna kohal 13 pallurit. Mäng algas väikse vastase domineerimisega. Omad võimalused olid meilgi. Esimene tõeline sündmuste kulg sai teoks 20.minutil. Esmalt peatas vastane sihilikult käega meie võistkonna söödu ja teenis selle tulemusena punase kaardi. Olukorrast teenitud karistuslöögi suutis värava ees väravasse suunata Gunnar. Poolaja lõpuni vaheldusid olukorrad ühe värava juurest teiseni. Vastaste parima võimaluse esimesel poolajal rikkus ära Sander, kes peaaegu väravajoonelt suutis palli siiski üle värava nurgalöögiks suunata. Ka meil olid võimalused, aga skoor jäi muutumatuks ja poolajale mindi 1:0 Laheda juhtimisel.

Kohe teise poolaja algul oli Lahedal suurepärane võimalus eduseise suurendada, kui keskväljalt tulnud kõrge palli söötis peaga edasi Davis ja Gunnar põrutas selle omakorda posti. Hoolimata sellest, et vastaseid oli 1 vähem, jätkasid ka nemad oma võimaluste otsimist. Paraku nad selle kohe teise poolaja algul ka leidsid, kui Taavi Hainas lõi trahvikasti joonelt väravavahile püüdmatult taha nurka ja seis oligi 1:1. Taas vaheldusid võimalused. Suurepärane võimalus oli taas Gunnaril, kui ta üritas kohe Cristoferi pikast audi sisseviskest palli väravasse suunata, aga väravaht tegi ennast salgava hüppe ja tõukas palli ristnurgast üle lati. Nagu ikka, kui ei löö, siis lüüakase sulle. Veidi hiljem olid vastased saanud hea surve peale panna ja olime jäänud turmptule alla. Üks tagasipõrkuv pall jõudis vastasele umbes penaltimärgi juurde, kust kohe ka pealelöök järgnes. Tundus juba, et väravavaht saab palli kätte, aga enne väravavahti suutis Sander veidi palli suunda muuta, mis kahjuks väravahile püüdmatuks jäi. Seega läks Sanderile kirja omavärav ja vastased asusid juhtima 2:1. Vastased tõmbusid veidi rohkem kaitsesse. Järgnesid väga võitluslikud 20minutit. Taas oli kasutada juba mitmes karistuslöök. Seekord andis seda Timur. Pall lendas läbi kaitsjate ja enne väravavahti astus Gunnar lihtsalt pallil eest ja pall oligi väravas – 2:2. Lõpus üritasid mõlemad võistkonnad, aga viik oli täna päris õiglane tulemus.