Hooaja kolmas võit

Posted on aug. 2, 2018

Tänasel palaval suveõhtul sai jätku Rahvaliiga, kui külla tuli Antsla võistkond. Mängisime seekord väiksemal väljakul 8v8.

Püüdsime mängida kaitsest lähtuvalt, et esimese ringi kaotuse eest kindlalt tasuda. Saime kiiresti mängu enda kontrolli alla ja 11.minutil viis Kaarel väravavahist tagasi põrkunud palli sisselöömisega meid kohe ette. Paar minutit hiljem suurendas juba Cristofer edu 2:0 peale. 34.minutul kordas Kaarel oma esimest sooritust. See seis muutis meid taas lohakaks ja vastased karistasid poolaja viimasel minutil meid kohe ära.

Teise poolaja alguses tahtsid vastased olukorda muutma hakata. Surve kandis kohe vilja, kui nad juba teisel minutil penalti teenisid. Lööma asus Kert Taal, kes ka Antsla skoori avas. Allar küll hüppas valele poole, aga pall tabas posti ja seis jäi muutumatuks. Vastased surusid veel, selle tulemusena teenis Siim ka kollase kaardi. Lõpuks rahunesime ka meie, kui 67 minutil, pärast mitmeid võimalusi, õnnestus Davisel pall väravavahile püüdmatult ristnurka suunata. Võimalusi oli hulgaliselt, aga lõpunumbrid 5:1 vormistas Mirko, kui taas tagasipõrkunud olukorras seekord tema esimesena pallini jõudis.

Täname publikut! Vastastele paneks südamele aususe reeglite olemasu tunnistamist, aga las see jääb nende endi hingele! Jäänud veel kaks rasket mängu Tartu võistkondadega, aga loodame ühte nendest ikka hammustada!