IV Eesti meistrivõistlused noolemängus

Posted on veebr. 5, 2019

IV Eesti meistrivõistlused noolemängus

Juba neljandat korda selgitati Eesti meistrid noolemängus. Seekord mängiti 2.veebruaril Rakvere spordikeskuses. Noolemäng on näidanud viimaste aastate jooksul aina kasvavat huvi ja seda tõestab ka rekordiline osavõtt meistrivõistlustest. Kohal oli 82 meest ja 7 naist. Esindatud oli ka Põlvamaa. Laheda SK koosseisus osalesid meistrivõistlustel 4 mängijat – Olev Veberson, Gunnar Veberson, Marius Peedosk ja Davis Kostõgov.

Võistlussüsteem andis asetuse Eesti reitinguedetabeli 16 parimale. Moodustati 16 alagruppi, kuhu paigutati üks asetust omav mängija. Ülejäänud mängijad loositi alagruppidesse. Meie meestest oli kõige edukam Gunnar, kes alagrupis teenis 4 võitu ja 1 kaotuse, mis viis ta 32 parema hulka. Seal alistas ta veel ühe vastase, kuid kaheksandikfinaalis tuli vastu võtta kaotus. Lõppkohaks andis see 9.koha jagamise.  Olev ja Davis teenisid 2 võitu ja 2 kaotust, mis andis mõlemale oma alagrupis 3.koha. Kokkuvõttes jäid nemad jagama 33.kohta.  Mariusel seekord kõige paremini ei läinud ja oma esimest võitu Eesti meistrivõistlustel tuleb veel aasta oodata. Eesti parim noolemängija aastal 2019 on Andres Paal. Tema osavat kätt sai tunda alagrupis ka Marius. Tulemused leiab siit.

Oma viskekindlust saab parandada ikka jätkuvalt igal esmaspäeval Põlvas pubis Vana Vaksal. Meie read on täienenud sügisega võrreldes tublisti. Järgmisel aastal esindab Eesti meistrivõistlustel Laheda tiimi kindlasti kahekordne kui mitte veelgi suurem seltskond. Kunagi pole hilja alustada!