Jalgpalli hooaeg sai alguse

Posted on mai 19, 2012

15.mai avasime uue välihooaja esimese treeninguga Tilsi staadionil. Edaspidi hakkavadki trennid olema teisipäeviti ja neljapäeviti kell 19.00. Selleks aastaks on ka mõned sanktsioonid trennis käijatele. Nimelt peavad kõik kandma murul mängimiseks sobilike jalanõusid, st korkidega putsasid. Trenni maksumus on 1 euro treeningu kohta. Seda ei pea maksma Laheda SK liikmed ja Tilsi PK õpilased.

Taas osaleb Laheda SK Rahvaliigas. See aasta mängib Lõuna regioonis 9 võistkonda, mis tähendab, et ees seisab 4 kodu ja 4 võõrsil mängu.

19.mai toimus Võrus meie esimene Rahvaliiga mäng FC Wertykaliga. Mängule minnes ei olnud ettekujutust vastasest ja pigem kartsime halvimat. Mäng algas tasavägiselt ja algul olid paremad võimalused meil, aga jäi soovida täpsusest. Vaikselt ärkas ka vastane ja oma hiilgavaid tõrjeid sai näidata Allar Pere. Poolaja lõpu eel määras kohtunik penalti ja sedapuhku meie kasuks. Ivo Mustimets realiseeris selle. Teise poolaja algus rõõmustas taas meid, sest kohe lahtilöögist asuti ründama ja Mirko Hurt suurendas edu. Paraku järgneval rünnakul ei suutnud meie kaitsjad värava esises segaduses palli minema lüüa ja vastased vähendasid vahe 1:2-le. See andis neile tublisti indu ja enamus teisest poolajast olimegi surve all. Teise poolaja keskel õnnestus siiski meil korralik vasturünnak ja seis oligi meie rõõmuks 3:1. 15minutit enne mängu lõppu oli taas segadus meie värava ees ja pall ületas väravajoone meie kaitsjast. Vastased muudkui surusid ja 2 minutit hiljem oli meie kurvastuseks seis juba 3:3. Meie meestel hakkas tuju langema ja tekkisid mõtted, et mängu viigiga lõpetamine võib raskeks minna. Õnneks oli meil üle hulga aja õnne ja 2 minutit enne normaalaja lõppu saime taas hea vasturünnaku, mille lõpetas resultatiivselt Timur Semjonov. See oli temale juba teine värav. Mängu lõpptulemuseks jäigi 4:3 võit Laheda SK-le, mis annab kõigile hea emotsiooni, et turniiri edasi mängida.

Mängu parimad olid meie tiimis täna Allar Pere oma hiilgavate ja rohkete tõrjetega ning kahe väga tähtsa värava autor Timur Semjonov.

Järgmine mäng on juba koduväljakul 7.juuni kell 19.00 Antslaga.