Järjekordsed võitjad selgunud

Posted on apr. 30, 2012

27.aprillil toimusid VI Laheda SK bowlingu võistlused. Lootsime rekordilist osavõttu, aga nagu tavaliselt, siis viimasel momendil paljud loobusid. Kohale oli tulnud 20 meest ja 5 naist. Seega osales 25 inimest. Osalusrekord pärineb neljandast turniirist, kui tuli kohale 28 inimest.

Varasematest võitjatest olid kohal naiste seas Vaivika ja Piia, meeste poolel Tarvo, Olev, Erki ja Tanel. See tähendas 10st meistrist oli kohal 6.

Meeste turniir kulges põnevalt. Ära märkimist väärib poolfinaali lahendus, kui Tarmo oli enda mängu lõpetanud 150 punktiga ja tundus, et see tagab kindla finaalikoha. Teisiti arvas aga Jaano, kellel oli vaja visata viimase kolme viskega 3 strike´i. Ime sündis ja võrdsete punktide tulemusena andis üks enam visatud strike edu Jaanole.

Selle turniiri jooksul absoluutselt teistele püüdmatu mees oli Tarvo. Ta oli ajastanud oma tippvormi täpselt finaalmänguks, kus sündis ka tema enda isiklik rekord 245 punkti. Teise koha saavutas Davis 171 punktiga, kolmanda kohaga tuli leppida poolfinaali üllatajal Jaanol, kes kogus 140 punkti. Esimesena medalita jäi Olev, kes oli neljandaks finalistiks.

Naiste turniiri võitja selgitasid omavahel kaks varasemat võitjat Vaivika ja Piia. Seekord võidutses Vaivika päris kindla ülekaaluga, kui kogus 145 punkti. Piia panustas tema vastu 99.

Sellest aastast on meil nii naiste kui meeste hulgas kahekordsed meistrid. Lisaks turniirivõidule selgitati ka karikaomanik järgmise turniirini. Vaivikal oli võimalus endale tõmmata loosirattast edupunkte – kas 30p, 40p või 50p. Valik osutus 30p peale. Kahjuks jäi sellest väheks ja esmakordselt on meil ka kahekordne karikaomanik – Tarvo.

See turniir purustas nii mõnegi rekordi, mis võivad jääda püsima kauaks ajaks. Tarvo turniiri suurim punktiskoor 245 ja turniiri keskmine skoor 203,0 punkti. Need numbrid näitavad taset!

Tulemused leiab lingilt Bowling Cup VI .