Ka teist korda tuli korrakaitsjate paremust tunnistada

Posted on juuli 29, 2018

Täna kohtusime teist korda Põlvamaa omavahelises vastasseisus korrakaitsjatega. Ennekõike tahaks kohe ära tänada publiku, keda oli tänasel ilusal suveõhtul staadionile tulnud ligikaudu 50 ringis. Elati häälekalt kaasa nii meile kui ka vastastele.

Mäng kulges võrdselt, aga terve mängu jooksul oli vastasel ikka üks käik rohkem varuks kui meil. Esmalt avasid vastased skoori realiseerides kiirrünnaku, kui oma kiirust näitas Joosep Puiestee. Meil õnnestus karistuslöögi olukorrast viigistada, kui väravaesises segaduses oli esimesena kohal Cristofer ja palli väravasse suunas. Esimesel poolajal käis veel pall kaks korda meie väravapostis ja seda meie endi meestest. Poolaeg 1:1.

Teisel poolajal tegi meile paksu pahandust Martin Kulberg, kes kahel korral oma tiimi taas juhtima viis. Esimesel korral realiseeris ta tsenderduse parema jalaga pöördelt lüües ja teisel korral suutis ta meie kaitsja ja väravavahi peaga üle mängida. Vahepeal realiseeris Mirko meie kasuks määratud penalti, kui vastaste kaitse käega mängis. Teisel poolajal tabasime ka meie posti ja ka vastaste väravavaht tegi häid tõrjeid. Oma oskusi sai näidata ka Allar meie väravas. Oli selline tugev võitluslik mäng. Enamjaolt sõbralikus õhkkonnas, aga eks tuli ka olukordi, kus kahjuks ennast verbaalselt talitseda ei suudetud. Lõpptulemus 3:2 Kagu nuka poistele.

Jäänud on veel 3 mängu, kaks nendest Tilsis.