Kolmas võit Rahvaliigas

Posted on aug. 14, 2012

14.augusti õhtul mängis Laheda SK oma eelviimase kohtumise Rahvaliigas KL Võrumaa Malevaga. Mängu võõrustajateks olid vastased, aga mõlemate tiimide kokkuleppel leidis mäng aset paremate tingimustega väljakul, sedapuhku Tilsi staadionil.

Meil lasus täna võidukohustus. Seda kahel põhjusel: 1) vastased polnud seni veel võitu saanud 2) meie hooaja eesmärgi saavutamiseks oli võit täna hädavajalik.

Rahvast oli staadionile kogunenud tavapärasest vähem, umbes 30 pealtvaatajat. Terve päev möllas suur tuul ja vihmapilved hirmutasid pidevalt. Võimalik, et ka seetõttu ei raatsitud kodudest välja tulla.

Mäng algas väravaterohkelt. Kohe 5. ja 6. minutil juhtisime juba 2:0 Rauno väravatest. Seejärel tegime ka ise mõned vead ja muutusime lohakaks, kohe karistati ka meid. Esimesel poolajal skooris veel Vahur ja poolaeg lõppeski seisuga 3:1 meie kasuks.

Kohe teise poolaja algul tegi meie väravavaht Margus kauni tõrje, kui lükkas lati alt palli üle värava. Suurem osa teisest poolajast kulges siiski vastase värava lähistel. 48.minutil suurendas Mirko edu ja 52.minutil Veikko. Järgnesid mõned luhtunud võimalused ja 71.minutil tegi Davis seisuks juba 6:1. Mängu lõpu eel sai jala valgeks ka meie kolmas ründaja Gunnar. Mängu lõppseisu vormistas Vahur oma teise tabamusega. Kokkuvõttes kindel 8:1 võit.

Hooaja eesmärgist lahutab nüüd veel 1 võit, mida minnakse juba püüdma 21.augustil, kui meile külla tuleb FC Spordibaas / Teine Maailm. Sellega üritame hooajale ilusa punkti panna.