Laheda SK seitsmevõistlus

Posted on sept. 2, 2012

1.septembril lõpetas Laheda spordiklubi sportlikult kevad- ja suvehooaja. Tegemist oli 7-võistlusega kergejõustikus. Võistlusaladeks olid: 60m, kõrgushüpe, odavise, kaugushüpe, kuulitõuge, kettaheide ja 600m/1000m jooks.

Võistlust alustas 18 meest ja 5 naist. Kahjuks kõik küll võiduka lõpuni ei jõudnud, aga maksimumi endast andsid pika võistluspäeva lõpuks kindlasti kõik.

Meeste esikolmiku vahel käis põnev heitlus kuni viimse alani. Alavõidud jagasid ära 5 meest: Taavi – 60m, Cristofer – oda, kaugus, Rando – kettaheide, Mirko – 1000m, Allar – kõrgus, kuulitõuge ja ka kokkuvõtte võit. Viimasel alal Mirko küll üritas esikohta endale napsata. Selleks pidi ta vähemalt 8 sekundit jooksma kiiremini kui Allar. Allar hoidis lõpuni Mirkost hammastega kinni ja nii ka esmakordselt sai au olla Laheda SK 7-võistluse võitja. Kolmanda koha saavutas Cristofer, kes poole võistlusest püsis liidrikohal ja alles viimase 2 alaga langes alla poole.

Põnev oli ka naiste võistlus. Oli ebaõnnestumisi, eneseületusi, heitlust vigastustega – kõigele vaatamata pingutati lõpuni. Võitjaks tuli Triinu, teine Mergit ja kolmas Lea.

Pika võistluspäeva vahel sai koolisööklas ka kosutavat lõunasööki maitsta ja päeva lõpus said kõik võistlejad, kes vähegi soovisid, ennast saunas puhtaks pesta.