LAHEDA SK võitis Põlvamaa TALIMÄNGUD

Posted on märts 22, 2017

Põlvamaa Talimängud said lahenduse 21.märtsil Põlvas jalgpalliklubi Lootos klubihoones. Enne kokkuvõtete tegemist peeti aga maha ka kõvad jalgpallilahingud, sedapuhku täringujalgpallis.
Meie jaoks kujunesid selle aasta Talimängud väga edukaks. Osalesime kõigil üheksal alal ja medalikohti jagus paljudele. Väike ülevaade aladest.

MALE. Koos noormaletajatega osales 12 malesõpra. Meid esindas Olev Veberson, kes võitis kõik 11 kohtumist ja seega kindel I koht. Ühtlasi tähendas see ka alavõitu võistkondlikult.

KABE. Osales 9 kabetajat. Laheda lippu hoidis kõrgel Uno Raja. Saldo 4 võitu, 2 viiki ja 2 kaotust andis väga hea III koha. Sama tulemus jäi kirja ka võistkonna arvestuses.

SUUSATAMINE. Laheda SK eest käis rajal 18 inimest. Kõigi tulemusi ei hakka kirjeldama, aga võistkonna arvestuses läksid arvesse 3 parema mees- ja 3 parema naissuusataja tulemused. Meie võistkonnale tõid punktid: Erlend Aalde 30p, Andris Toomel 28p, Helikar Anier 28p, Marianne Veberson 28p, Roosa-Angelika Kübard 28p ja Katrin Piirimaa 26p. Võistkondlikult andis 168p meile IV koha.

UJUMINE. Sarnane süsteem suusatamisega. Ujumas käis meil 18 veesõpra. Individuaalseid häid tulemusi oli palju. Võistkonnale teenisid punkte järgnevad: Cristofer Jostov 30p, Kristjan Pundonen 30p, Egert Aalde 30p, Diana Raja 30p, Roosa-Angelika Kübard 28p ja Kelly Raha 25p. Tihedas võistkondlikus konkurentsis saavutasime 173punktiga II koha.

KOROONA. Tegemist oli võistkonnavõistlusega. Osales 6 tiimi. Meile edukaks kujunenud turniir tõi kindla võidu. Agris Kahar ja Alar Raha pidid vastaste paremust tunnistama ainult ühes raundis.

DARTS. Võisteldi individuaalselt. Laheda eest viskasid noolt Agris Kahar, Alar Raha, Cristofer Jostov, Davis Kostõgov ja Olev Veberson. Võistkondlike punkte arvestati kahe parema tulemuse põhjal. Meile teenis Davis I koha eest 30p ja Cristofer V koha eest 24p. Võistkondlikult 54p andis taas I koha.

SULGPALL. Võistlus toimus eraldi meeste ja naiste arvestuses. Katrin Piirimaa teenis 7 naise hulgas 5.koha. 7 meessportlase seas tegi väga hea etteaste ka Cristofer Jostov, kes teenis III koha. Siinkohal tuleks ära mainida, et mõlemad mängisid sulgpalli esmakordselt ja areng oli silmaga nähtav. Võistkondlikult teeniti 50p. Sama arvu punkte kogusid veel 2 võistkonda, aga seekord sai määravaks naissoo tulemus, mis meile seekord 5.koha andis.

LAUATENNIS. Võistkond koosnes 1M + 1P + 1N/T. Kohal oli 9 võistkonda. Laheda tiimi kuulusid seekord Agris Kahar, Kristjan Pundonen ja Marianne Veberson. Laheda teenis 2 matšivõitu. 24st minimatšist võideti 7. Tulemuseks VI koht.

TÄRINGUJALGPALL. Taaskord individuaalne ala. Osales 24 jalgpallihuvilist. Meid esindasid Agris Kahar, Cristofer Jostov, Darius Kostõgov, Davis Kostõgov, Karina Piirimaa, Marten Kahar ja Olev Veberson. Olev saavutas individuaalselt III koha ja Marten jäi jagama 9.kohta. Võistkondlikult teeniti 44,5p ja see tagas II koha.

KOKKUVÕTE. Kui liideti ja lahutati (Suusatamine + 5 paremat ala), siis selgus, et Laheda SK oli teeninud 279p, mis tagas kindla üldvõidu. Järgnesid MTÜ Sõprus 255p, Kõlleste vald 254p, Taevaskoja küla 246p, Põlva vallavalitsus 243p, Räpina SK 212,5p. Kokku teenisid aladelt punkte 16 erinevat võistkonda.

Veelkord täname igat inimest, kes osales ise erinevatel võistlusaladel ja kindlasti ka neid, kes elas kõigele sellele kaasa. Tore on sellist asja eest vedada, kui on inimesi, kes soovivad kaasa lüüa! Kohtumisteni juba uutel võistlustel.