Mäng, kus jalga valgeks ei saadud!

Posted on aug. 6, 2014

Palaval augusti õhtul sai peetud järjekordne kodumäng põuasel Tilsi staadionil. Seekordseks vastaseks Roosu SK, kes seni polnud kautust tundma pidanud.

Mõlemal meeskonnal oli kohal 14 mängumeest ja tribüünidel ning platsi kõrval ca 70 pealtvaatajat. Roosu on meie jaoks alati olnud ebameeldiv vastane. Parim saavutus nende vastu oli 2 aastat tagasi, kui Tilsis nendega 4:4 viiki mängisime.

Mäng algas ja enamjaolt kulges vastaste tahtmise järgi. Meie üritasime vahel vasturünnakuid teha, kuid esimesed 20 minutit ei tahtnud ka need väga õnnestuda. Vastased küll üritasid, aga sisse meie õnneks ei saanud. Head tööd tegi väravas seisnud Tauri. 32.minutil teenisid vastased karistusläägi trahvikasti nurgalt. Seda läks lööma Veiko Maidla. Meie kahjuks tabas löök nii õnnetult müüris seisva mängija pead, kust pall muutis suunda ja nii õnnetult, et peatamatult otse värava nurka. Meie parimad võimalused esimesel poolajal olid Heigo löök napilt postist mööda küljevõrku ja Raini pomm latti. 0:1 seisul mindi puhkama.

Teine poolaeg oli mäng juba rohkem ühe värava alt teise alla. Olukordi jagus mõlemale poole, kuigi veidi paremad taaskord vastastel. Kuna seis oli libe, siis muutus mäng veidi närvilisemaks. Ka vastased tegid omavahel kurja häält. Kohtunik oli sunnitud mitmel korral sekkuma, aga midagi tõsist siiski ei juhtnud. Umbes 10 minutit enne mängu lõppu oli veidi arusaamatu olukord meie trahvikastis. Vastaste kapten Kristjan Kurrikoff sai vabalt löögile ca 15 meetrilt. Eemalt tundus, et ohtu pole ja ka väravavaht hindas olukorda veidi valesti (arvates, et pall läheb mööda), aga madal pommlöök peatus kõigile üllatuseks paremas väravanurgas. Mõned üritused veel meil auväravat lüüa olid, aga kahjuks kõik luhtusid. Tuleb tunnistada, et taaskord oli Roosu võistkond see, kellele me ei suutnud ühtegi väravat lüüa. Vastased saavutasid 2:0 võidu, sama skooriga kaotasime ka meie esimesel Rahvaliiga hooajal neile. Meie 5 aasta ajaloos oli see kolmas mäng, kui me skoorida ei suutnud.

Roosu tõusis selle tulemusega ka tabeli liidriks. Meil on ees veel 2 mängu, kodus Kääpaga ja Puigal FC Jupiteriga.