Mannetu algus sai saatuslikuks!

Posted on aug. 6, 2017

Esimene augustikuu nädal lõpetati järjekordse Rahvaliiga mänguga Tilsi staadionil. Täpsemalt kohtuti teist korda Lootos FCRga. Mängiti seekord 11v11.

Loota oli võrdsete heitlust. Kahjuks vastaste kiire algedu rikkus veidi selle mängu ära. 4.minutil avas kauglöögiga skoori Henri Käo. Kaks minutit hiljem suurendas edu Kristo Rööpman. Sama mees skooris ka 22.minutil. Sellest šokist toibumine võttis meil aega poolaja lõpuni.

Peale poolte vahetust, kui päike hakkas pimestama vastaste väravavahti ja tuul seljatagant aitas, saime ka meie oma mängu paremini käima. Suutsime vastaseid survestada ja tekkisid ka meil omad võimalused. Vastased said nüüd oma ohtliku olukorrad vasturünnakutest. Erinevad momendid paraku ei tahtnud kuidagi skoorinumbreid muuta. Lõpuks siiski saime oma tahtmise, kui karistusalas vastaste kaitsja kukutas Cristoferi. Lööma asus Tauri, kes külmavereliselt palli väravavahile kaugemasse nurka suunas. Mängu lõpus oli veel ka üks verine olukord, kui omad mehed ei suutnud palli ära jagada ja Siim jalaga Tõnule näkku lõi. Paraku tuli Tõnul verisena mängust lahkuda. Mängu lõppskoor 1:3.