Põlvamaa derbi võitsid korrakaitsjad

Posted on juuli 13, 2018

Töönädala lõpetas Rahvaliiga esimese ringi viimane kohtumine. Nimelt kohtusime Tilsi staadionil Kagu nuka poistega. See võistkond koosneb Lõuna regiooni politseinikest ja piiriametnikest.

Ilm oli ilus ja pealtvaatajaid umbes 30 ringis. Mängiti suurel väljakul 11v11. Esimesel poolajal valdasid palli rohkem vastased ja kahjuks ka skoorisid. Kõik väravad, mis löödi, oleksid võinud vabalt ka olemata olla. Esimene koll sai alguse kauglöögist, mida Tauril ei õnnestunud püüda ja vastane kohe tagasi põrkunud palli väravasse lükkas. Teine löödi otse läbi müüri karistuslöögist. Kolmanda löögi ajal tardusime taas terve võistkonnaga, kui kõrge kaarpall tundus juba nurgalöögiks minevat, aga ründaja pingutas lõpuni ja suunas selle peaga sisse. 3:0 poolaeg vastastele.

Teisel poolajal lahkus vastaste kõige osavam pallivõlur Siimar Taits ja mäng muutus kohe väga palju. Palli hakkasime valdama rohkem meie ja ka võimalusi oli meil juba mitmeid. Parim nendest oli 62.minutil kui Davist takistati pealelöögil karistsalas ja määrati penalti. Lööma asus Tauri, aga kahjuks väravavahtide duellis jäi seekord peale vastaste puurilukk Kristo Lindsalu. Ta tegi veel nii mõnegi hea tõrje ja suutis oma värava puhtana hoida. Rohkem seis ei muutunudki ja seisuga 3:0 teenisid võidupunktid täna Kagu nuka poisid.

Järgmine nädal mängime juba Valgas sealse võistkonnaga.