Põnev lahing lõppes siiski napi kaotusega.

Posted on juuli 8, 2018

Täna mängiti Tilsi staadionil järjekordne Rahvaliiga mäng. Laheda SK kohtus Tartust pärit JK Pingipoistega. Mängu käigus saadi tunda nii päikest kui paduvihma, rõõmu ja kibedust.

Proovisime täna oma kokkulepitud mängujoonisest paremini kinni pidada. Võib öelda, et selle hooaja parim esitus mänguliselt. Kuigi mõned meie mängumehed vajavad veel kohusetunde sõna tähenduse omandamist, siis täna pingutati juba rohkem ühtse asja nimel. Kui võrrelda võistkondade keskmisi vanuseid siis meie võistkonnal oli see täna 30 ja vastastel 20 aastat.

Mängu alguses tekitas Jaan kohe vastastele penalti olukorra. Vastane lõi selle ka sisse, aga kohtunik lasi selle uuesti sooritada, sest võistkond jooksis enneaegselt karistusalasse. Teisel katsel aga oli Tauri väravas tasemel ja tõrjus löögi.

33.minut said vastased siiski oma, kui libe pall tegi kauglöögist põrke enne väravavahti ja jõudiski väravasse. 10 minutit hiljem oli taas vastastel õnne, kui pall mitme rikošeti tulemusena väravaposti kõrval seisva ründaja jalast taas meie väravas oli. Paraku oleksid võinud mõlemad väravad olemata olla, aga poolaja seis 0:2.

Teise poolaja algul õnnestus Davisel üks värav tagasi lüüa. 60.minutil aga eksis Tauri palli püüdmisel ja taas oli vastaste ründaja esimene kes palli posti kõrval sisse lükkas. Lõpus pingutasime veidi tugevamini ja Jürgenil õnnestus veel vahe minimaalseks vähendada. Kuigi meil oli veel paar head võimalust, siis seekord kahjuks 2:3 kaotus. Oli meeldiv mäng, enamjaolt kulges mäng sõbralikus meeleolus. Eks ikka on olukordi, kus veri läheb keema, aga see on sport.

Järgmine mäng on esialgsete andmete kohaselt juba reede õhtul kell 19.00 Tilsi staadionil.