Põnev mäng Rahvaliigas

Posted on juuni 21, 2012

21. juunil leidis Tilsi staadionil aset järjekordne Rahvaliiga mäng, kus vastamisi Laheda SK ja JK Valgjärve / Kõlleste võistkonnad. Ilm oli väga ilus, lausa palav ja publikut oli väljakule kogunenud umbes 60 inimese ringis.

Mäng algas mõlemapoolsete katsetamistega. Esimene hea võimalus oli meie võistkonnal, kui vasakult äärelt tulnud tsenderduse suunas Gunnar Asi peaga väravalatti. Järgnes veel paar üritust, mis samuti sihile ei viinud. Seejärel kaldus initsiatiiv vastastele ja tekkis olukord, kus meie kaitsjad ei jõudnud kohe kõik tagasi ja vastaste, samuti vasakult äärelt tehtud tsenderduse, suutis Risko Eit väravasse suunata. Enamus esimesest poolajast domineeris vastane. Meil oli omasid võimalusi, aga kahjuks realiseerimine jättis soovida täna. See-eest realiseerisid vastased enne poolaja lõppu oma nurgalöögi ning poolajale mindi seisus 0:2.

Teisel poolajal oli mängupilt tunduvalt parem. Meie alustasime kohe innukalt. Tekkis erinevaid olukordi, kus proovida said mitmed mängijad, aga värav ei tahtnud tulla. 54.minut oli siiski õnnelik, kui sooritati 30 meetrilt karistuslöök, mis anti trahvikasti kaarpallina ja Üllar Soom suutis selle peaga väravasse suunata. Seis meie poolt vaadatuna 1:2.

Mäng oli üsna kole, sest mängijad vingerdasid pidevalt maas valukrimassides. Paljud olid ka teeseldud ja tasapisi hakkasid mölalõuad avanema.  Palju ei puudunud, et käed käiku lasti. Kahjuks mõni mängija peab ennast sellise liiga jaoks liiga heaks, aga kahjuks ise suuremal tasemel läbi lüüa ei suuda ja tuleb ennast välja elama nn nõrgemate vastu.

Vastastel erilisi ohtlikke võimalusi teisel poolajal ei tekkinudki, kaugelt pommitati, aga üle. Meil oli tegelikult piisavalt võimalusi, aga olukordade lõpetamine kahjuks meie kasuks täna polnud. Paraku tuli täna vastu võtta kaotus 1:2. Parimat mängijat ei oska täna ka esile tõsta, sest kõigi mäng andis soovida.

Turniir jätkub ja järgmine mäng Tilsi staadionil juba 29.juunil kell 19.30.