Ühe mehe soolo tõi 3 punkti !

Posted on juuli 6, 2016

Teine Rahvaliiga mäng toimus taas võõrsil mänguna Tilsi staadionil. Ka Väimela võistkond oli nõus meie väga heas korras väljakul mängima. Seekord otsustati mängida 7+1 mängijate arvuga.

Varasemad mängud olid Väimelaga skooriliselt selgelt meie kasuks, siiski tänase mängu eel oli väike kartus. Vastastel oli kohal täna 13 mängijat, meil taas kõik 18 lubatud meest, kuigi 6 nendest olid vahetunud.

Mäng algas ilusa ilma taustal, kus ere päike paistis väljaku otsajoone taga. Väimela alustas mängu innukalt ja üritas rohkem palli hoida. Meie rõhusime vasturünnakutele. Esimest väravat tuli oodata 16 minutit, kui nurgalipu lähedalt andis Tamur kauni tsenderduse, mis üle väravavahi lendas ja Cristofer kõrge jalaliigutusega väravasse lükkas. 8 minutit hiljem oli nagu kordus esimesele väravale. Seekord oli tsenderdajaks Kaarel ja Cristofer suunas palli peaga väravasse. Kolmas värav sündis pikast Elari söödust, mille sai kätte Raul ja suutis selle ka väravavahist mööda lüüa. Vastastelgi oli võimalusi, aga meie väravas seisnud Margus läks üha paremasse hoogu ja tegi suurepäraseid tõrjeid. Poolaeg 3:0.

Pikka pinki arvestades püüdsime pidevalt vahetada ja kõigile meestele mänguaega anda. Teine poolaeg algas rahulikult. Olukordi jagus mõlema värava alla. 57.minutil andis Kaarel seekord vasakust äärest söödu, mille Cristofer värava eest lihtsalt üle joone lükkas. Ei läinud palju mööda, kui vastaste osavaim pallikäsitleja Robert Kruuda võitis kahevõitluse ja kohe paarikümnelt meetrilt palli teele saatis ja see kaunilt ristnurga postide põrkest ka väravas maandus, seisuks 4:1. Meie poolelt Cristofer polnud veel tänaseks lõpetanud. 72.minutil toimus vastaste värava juures segadus, kus Elari üritas peale lüüa. Löök tabas vastast, põrkunud palli suutis Raul värava ette veeretada ja Cristoferil ei jäänud muud üle, kui see väravasse taas lükata. Punkti mängule pani taas Cristofer, kui keskväljal võidetud palliga mindi ülekaalus rünnakule. Seekord enam palli veeretamist teha ei tulnud, Cristofer lõi kaugelt ja kaunilt lati alla. Teisel poolajal oli mitmeid võimalusi ka vastastel, aga hiigelmängu tegi ka meie väravas olnud Margus. Päris palju tõrjeid kogunes tema arvele. Lõppskoor täna 6:1. Mängu meesteks olid kindlasti väravavaht Margus ja 5 väravat löönud Cristofer.

Peale kahte mängu on meil 6 punkti, millega oleme hetkel tabelis ainuliidrid. Jäänud on veel 3 kodumängu Tilsi staadionil ja 1 mäng Tartus.

Täname taas FÄNNE !!! Järgmiste kohtumisteni.