Valus kaotus

Posted on juuli 21, 2019

Kuigi tänane päev möödus paljudel inimestel avatud talude külastamise tähe all, siis meie jätkasime lahingut Rahvaliigas.

Alustasime teise ringi kohtumisi koduväljakul FC Elva 6.Sektor vastu. Oli oodata võrdsete mängu ja nii ka juhtus.

Esimesena jõudsime sihile meie, kui keskvälja segadusest pääses Marten jooksu ja avas skoori. Mitte kaua ei läinud mööda, kui eksisime palli suunamisega enda värava ees, mis jõudis otse posti kõrval ootava vastase juurde ja sealt juba väravasse. Enne poolaja lõppu kukutati Marten karistusalas. Kõik ootasid penaltit, aga kohtunik otsustas anda siiski karistuslöögi kasti joonelt. Meie õnneks suutsime taaskord segases olukorras siiski palli väravasse saada, seekord autoriks Tamur.

Teine poolaeg algas väga paljude (liigagi paljude) võimaluste mitte realiseerimsega. Karistused ei jää paraku tulemata. Kuigi vastased jäid enne veel ka vähemusse, siis viimased 15.minutit olid kui õudusunenägu. Justkui oleks jõud ja kütus otsa saanud. Esmalt teenisid vastased meie käega mängu eest penalti, mis realiseeriti ja viimasel minutil suutsid nad teha sellise vasturünnaku, mis lõppes samuti väravaga. Meie suureks pettumuseks ja kurvastuseks lõpunumbrid 2:3. Mängupilti arvestades (teine poolaeg), siis olime selle ära teeninud.