Valus kaotus!

Posted on juuni 25, 2017

Kohe peale eestlaste suurpidustusi jätkasime mänge Rahvaliigas. Sõitsime mängule Põlva Lootosparki, kus saime oma olematuid oskusi proovile panna niinimetatud kunstmurul. Mänguks lepiti kokku 7+1 mängijate arv ja 2 x 40minutit.

Mäng oli kõrvaltvaataja jaoks üsna kole aga siiski võrdne. Võimalusi jagus mõlemale poole. Meie poolel tegi oma debüüdi väravas Tarvo. Esimese poolaja parim võimalus jääb Cristoferile. Vastane mängis oma trahvikastis käega ja kohtunikul ei jäänud muud üle kui penalt määrata. Paraku lõi Cristofer selle väravast mööda. Poolaaeg 0:0.

Teise poolaja algul tekkis kaitse olukorra klaarimisega väike segadus ja Sanderi ebaõnnestunud klaarimisest sai löögile Rasmus Varkki ja skoor oligi avatud. Mõned minutid hiljem oli taas ohtlik olukord meie värava ees, aga sellest olukorrast sündis hoopis meie resultatiivne vasturünnak. Pärast raskelt püütud palli suutis Tarvo selle kohe Kaarlile toimetada, kes omakorda suunas selle kuidagi edasi Cristoferile. Tema pooleväljaku soolo lõppes kaitsja ja väravavahi ülemängimisega – 1:1. Võrdne mäng jätkus. Kahjuks viimasel minutil eksisime audi sisseviskel, mille vastased vahelt lõikasid ja Henri Käo tugev löök lõpetuseks postist võrku sahises. Kurb lõpp mängule – 2:1 Lootosele.

Kui kokkulepped sõlmitud saavad, siis jätkame mänge taas Tilsis ning korra peame käima veel Rõngus ja Valgas. Hetkel on tabeliseis selline.