Viimane kodumäng lõpetati positiivselt!

Posted on aug. 22, 2018

Viimane kodumäng lõpetati positiivselt!

Rahvaliigas mängisime täna oma selle hooaja viimase kodumängu. Vastaseks alagrupi liider JK Elva Seikluspark. Kahjuks pidime taas mängima väiksemal väljakul, sest suvi on teinud oma töö ja enam ei jagu mehi, et suur väljak ära katta.

Kohtumise algul tuletasime eelmise mängu sündmusi meelde ja leppisime kokku, et püüame mitte ära laguneda ja mängida võistkondlikult lähtuvalt kaitsest. Võib öelda, et täna see ka õnnestus. Kuigi väravaid ei suutnud lõpuks kumbki tiim lüüa (hoolimata mõlemapoolsetest 100% võimalustest), siis publikul kindlasti igav ei olnud. Suure kiituse on ära teeninud ka Allar väravas. Nii mõnigi ilus tõrje sai tema poolt sooritatud. Lõppskoor 0:0.

Selle tulemusega jääb vastastel veel väike pinge ka viimaseks mänguks. Võidu korral oleksid nad kindlustanud alagrupivõidu ja koha playoffis. Kiidame ka meie vastast toreda ja sportliku mängu eest. Häid sõnu tuli ka nende poolt. Muidugi tänud ka kõigile pealtvaatajatele, kes täna vaatama jõudsid! Hooajale paneme punkti tõenäoliselt järgmisel nädalavahetusel Tartus.