Visa võitlus palavuse ja vastaste vastu.

Posted on juuli 26, 2014

Neljas Rahvaliiga mäng sai mängitud väga palaval suveõhtul. Vastaseks oli JK Valgjärve / Kõlleste. Tegemist oli vastaste kodumänguga, aga saime kokkuleppele, et mäng toimub meie staadionil.

Paraku kaunid suveilmad ei soosi väga jalgpalliga tegelemist. Seda võis näha meie koosseisust, sest kogenumaid mehi oli täna tavapärasest vähem. See-eest said teha oma debüüdi ametlikus mängus Tamur ja Kaarel. Vastaste koosseis oli päris esinduslik, sest jalgpalliga tegelevad või on varem tegelenud kõik mängule saabunud mehed.

Mängu esimene poolaeg kulges peaaegu täieliku vastase kontrolli all. Meie meeskond eksis ainult paaril korral vastase värava juurde. Puudu jäi eelkõige keskväljal palli valdamisest ja söödutäpsus oli allapoole arvestust. 33.minutil vääratas korra meie kaitse ja väravast välja tulnud väravavaht ei jõudnud samuti enam raamide vahele tagasi. Polnud palju vajagi kui Riskko Meitsar palli väravasse lajatas. Poolaeg lõppeski seisul 1:0. Mõlema poolaja keskel tehti ka minutiline joogipaus palavate ilmaolude tõttu.

Teine poolaeg algas veidi paremeini. Sellele vaatamata suurendasid vastased 67. minutil edu, kui meie väravaht eksis palli püüdmisel ja Andre Kõiv selle olukorra ära kasutas ja palli väravasse lükkas. Veidi hiljem olid vastased taas meie värava ette nurgalööki lahendama kogunenud ja seda peaaegu kogu oma meeskonnaga. Seekord õnnestus meil korralik vasturünnak algatada ja ülekaalu rünnakul realiseeris oma avamängus Tamur, kes kaunilt palli Cristoferi söödust väravasse kõmmutas. Mäng veidi elavnes ka meie poolt ja tekkis veel võimalusi, mis paraku jäid realiseerimata. Vastased siiski veel korra skoorisid, kui taas Andre Kõiv, seekord kaunilt üle puusa lüües latti alla tabas. 3:1 jäi ka lõppskooriks. Selle mängu tulemusena tõusis Kõlleste ka meie alagrupi liidriks.

Ees on veel 3 mängu. Loodame, et peale tänast rohkem mehi masti alla ei lase ja ikka kenasti hooaeg lõpuni saaks mängitud.