Võitluslik algus sai kurva lõpu!

Posted on juuni 9, 2019

Täna sai alguse meie jaoks järjekordne Rahvaliiga hooaeg. Vastaseks Värska võistkond, kellele see juba neljandaks mänguks see aasta.

Mängu alguses sai paika pandud plaan, mida suutsime järgida 2/3 mängust. Vastane domineeris mängu, aga ka meil tekkisid omad võimalused. Esimesel poolajal asus Värska kahel korral juhtima. Mõlemal korral suutsime kiirelt vastata. Esmalt skooris Mirko ja poolaja lõpus realiseeris Cristofer suurepärase Marteni eeltöö.

Teise poolaja algus oli võitluslik. 61.minutil said vastased siiski oma. Sellest hetkest hakkas meie meestel kannatus katkema ja võistkondlik mäng lagunes. Kümme minutit enne lõppu eksisime rünnakule minnes ja vastane karistas kohe. Seejärel üritati minna suurte jõududega seisu päästma ja kaitse kadus. Vastased tegid põhimõtteliselt 3 minutiga 3 väravat. See oli hetkeline ära kukkumine, mis täna otsustavaks sai. Mängu lõppseis kahjuks 2:6 Värska kasuks.

Täna tegid meie võistkonnas debüüdi 2 noort mängumeest – Marten ja Darius. Mõlemad ei kohkunud vastaste ees ja võitlesid tublisti.

Järgmisel nädalal mängime taas Tilsi staadionil. Vastaseks tõenäoliselt võistkond Viljandist.