Võitluslik lõpp hooajale!

Posted on sept. 3, 2018

Pühapäeva õhtul 2.septembril kohtusime oma selle hooaja viimases Rahvaliiga mängus Tartus Annelinna kunstmurustaadionil JK Pingipoistega. Kodus olime neile napilt alla jäänud 2:3. Viimastes mängudes koosseisu muredega hädas olnud vastased soovisid kindlasti samuti hooaega võidukalt lõpetada, sest alustati võimsalt.

Kuigi esikoha ehk edasipääsu nimel enam ei mängitud, siis sellele vaatamata oli tabeliseis meie jaoks eriti põnev. Kaotuse korral langeme viiendaks, viigi puhul jääme neljandaks ja võidu korral tõuseme kolmandaks. Vastaste variandid ainult kolmas või neljas.

Mängu esimene poolaeg oli seisu poolest päris hirmus. Kuigi ka meil oli suurepäraseid võimalusi, siis poolaja kaotasime 0:3. Sellele aitas kaasa ka madal päike, mis Allarile otse silma paistis. Tundus, et vaim on kustunud ja moraal langemas. Siiski vaheajal pidasime veidi nõu, et leiame veel kuskilt jõudu ja pingutame viimase mängu nimel.

Teine poolaeg algaski meie poolt tormiliselt. Cristoferi kahe ja Jürgeni ühe tabamuse toel oli juba 20 minutiga seis viigis. Kaitses püsisime võistkonnana ja vasturünnakutel tabasime veel posti ja latti, kuid mänguseis enam ei muutunud. Vähemalt lõpetame hooaja positiivse noodiga. Lõppskoor 3:3 .

Alagrupi võitis ja jätkab playoffis JK Elva Seikluspark. Meile seekord siis neljas koht. Alagrupi seis siin. Teises ringis teenisime 3 võitu, 1 viigi ja 1 kaotuse. Oleksime trenni teinud, siis võinuksid tulemused paremadki olla. Parim skoorija meie võistkonnas oli see hooaeg Cristofer, kes kostitas vastaseid 11 väravaga.