X Laheda SK 7-võistlus

Posted on sept. 5, 2021

X Laheda SK 7-võistlus

4.septembril toimus Tilsi staadionil arvult juba kümnes mitmevõistlus. Esialgu ainult klubisisese võistlusena mõeldud üritus on muutunud koostöös Põlvamaa Spordiliiduga ühiseks ettevõtmiseks kõigile maakonna kergejõustikusõpradele ja ka väljastpoolt maakonda on osalisi olnud. Seekord oli võistluse korraldamine ka meile veidi teistmoodi, sest arvestada tuli kehtivate koroonapiirangutega. Kahjuks ei olnud staadion kõigi jaoks avatud, aga täites vastavaid kehtivaid nõudeid, oli võimalik sisse pääseda siiski kõigil.

Võistlema asus 19 meest ja 8 naist. Igal alal osalemise kohustust meie võistlusel ei ole, aga enamus tegid selle katsumuse siiski läbi. Võistluspäeva keskel pakuti väga maitsvat suppi. Tänud selle eest Mairole! Ka ilmataat hoidis end tagasi. Peale suure tuule (mis oli võistlejatele kohati suureks abiks) ta meile midagi rohkem kaela ei saatnud.

Laheda SK 7-võistluse klubisiseselt võitis taaskord Cristofer Jostov, seda juba siis seitsmes kord järjest, pärast seda kui esimesel kolmel aastal võidutses Allar Pere, kes seekord vigastuse tõttu osaleda ei saanud. Teise koha heitluses edestas Sander Liimann seekord Tauri Ostrat.

Kahjuks meie enda klubi naiste esindatus on viimastel aastatel olnud väga kesine, siis naiste mitmevõistluse karikate eest saavad võidelda kõik osalised. Sellel aastal tuli esimeseks Klaarika Eksi, kes parandas ka mitmeid võistluse üksikalade rekordeid. Teise ja kolmanda koha duelli pidasid maha Riina Rinne ja Elin Suits. Õige napi paremusega sai teise koha Riina.

Laheda SK 7-võistluse üldarvestuses võitis neljandat korda järjest KERT HÜDSI, kes teenis sellega maakonna parima meeskergejõustiklase tiitli. Naiste arvestuses oli maakonna parim taas RIINA RINNE, temale parima naiskergejõustiklase tiitel. Üksikaladel jagati välja medalikomplektid maakonna parimatele kõigis vanuseklassides eraldi.

Täpsema info tulemustest leiate nendelt linkidelt – Põlvamaa portaal või Laheda SK 7-võistlus .

Pildikogu võistlustest leiate meie klubi FB lehelt. Tänud kõigile osalejatele!