Märjast ilmast hoolimata sai alguse Kossusari 2015

Posted on juuli 20, 2015

20.juuli algas Tilsi staadionil Põlvamaa Kossusari 2015, järjekorranumbrilt juba teine. Kohal oli 21 korvpallisõpra, nendest 1 õrnemast soost. Naissmängijal on omad eelised ja miinused. Kindlasti on raskem kaitses tugevamate meeste vastu, aga rünnakul on tabatud visked see-eest topelt väärtusega. Moodustati 6 võistkonda. Mängud kulgesid kerges vihmas ja kiita polnud ka soojakraadidega

Esmalt mängiti kolmestes alagruppides läbi, mille alusel teeniti paigutused kahvlisse. Otse poolfinaali pääses võistkond MIHKEL, kellele tuli vastaseks veerandfinaalist MIRJAM. Poolfinaal kujunes aga väga põnevaks. 2 sekundit enne lõppu saatis võistkonna kapten Mirjam 4p viske, mis tabas koos lõpuvilega ja see viis mängu lisaajale. Paraku lisajal võttis MIHKEL oma. Teise poolfinaalkoha tagas võistkond BRETT, kellele vastaseks veerandfinaalist tuli võistkond OTT. Selle poolfinaali jokkeriks sai Kaspar, kes tabas mitu 2p viset järjest, mis said otsustavaks. Tasavägise kolmandakohamängu võitis 11:9 MIRJAM (Mirjam Nikolai, Olver Kaljuvee, Kevin Sammalkivi, Rain Järvela). Finaali domineeris MIHKEL´i (Mihkel Allorg, Martin Liba, Amdre Treial) võistkond, kui lõpetati mäng enne aja täitumist 15:10. Teise kohaga pidid leppima BRETT (Brett Nõmm, Garry Murumets, Kaspar Koitsaar) mängijad. Etapi tulemused.

Punktitabel näeb välja selline. Teine etapp juba nädala pärast 27.juulil ikka Tilsi staadionil.